KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 10895797
nr 1089 5797
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Tusch, Acke Åslund (1881-1958), Hästar på åker, signerad. 1939
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 februari 2017
kl 19:18:38
11/2 12:38:33
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund